strona startowa
komunikaty
wyniki, klasyfikacje
=> PŻ 2018
=> PŻ 2017
=> PŻ 2016
=> PŻ 2015
=> PŻ 2014
=> PŻ 2013
=> PŻ 2011-2012
zdjęcia - galeria
kontakt
regulamin i zasady punktacji pucharu
forum
linki
Jacek Gaworski - pomóż
weterani-veterans-ветерани-veterans
treningi szermierki

copyright: Maciej Holcer - Szkoła Szermierki Szczepan Kuźmiński
Puchar Żubrów 2017

wyniki turnieju Masters - Niepołomice 24.06.2017

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:


Dziewczęta:
Młodzicy:

1. Marta Krause (UKS Trójka Radlin)
2. Alicja Ostrowska (Piast Gliwice)
3. Gloria Klughardt (Olimp Lubin)
3. Hanna Jendrzej (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)

Dzieci:

1. Katarzyna Ślęzak (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
2. Antonina Halemba (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
3. Patrycja Radwan (KS Szpada Wadowice)
3. Liliana Porwoł (UKS Trójka Radlin)

Zuchy:

1. Laura Misiak (T.S. Górnik Radlin)
2. Magda Ratyna (Muszkieter Gliwice)
3. Alicja Goczał (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
3. Wiktoria Jędrzejec (Piast Gliwice)

Skrzaty:

1. Maria Szczurowska (UKS Kosunier Gliwice)
2. Maria Cieszczoń (PTG Sokół 1893 Mielec)
3. Eryka De Vreese (UKS Topór Krzeszowice)
3. Oliwia Drużba (UKS Kosyniec Gliwice)

Chłopcy:
Młodzicy:

1. Piotr Urban (Gryf Mielec)
2. Paweł Urban Gryf Mielec)
3. Maciej Kazmierski (Gryf Mielec)
3. Jakub Kurek (UKS Trójka Radlin)

Dzieci:

1. Irenausz Filek (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
2. Paweł Spandel (UKS Trójka Radlin)
3. Jerzy Stankiewicz (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
3. Hubert Łagan (UKS Topór Krzeszowice)

Zuchy:

1. Antoni Zakrzewski (KS Zawisza Czarny)
2. Stanisław Wiktor (PTG Sokół 1893 Mielec)
3. Tymoteusz Huwer (UKS Trójka Radlin)
3. Lukas Sentivan (Snina)

Skrzaty:

1. Józef Gerboc (Snina)
2. Oliver Galajda (Snina)
3. Adam Pabijańczyk (AZS-AWF Wrocław)
3. Bartosz Leśniak (SKS Grass-Hepper Kalwaria



wyniki III turnieju w Tarnowie 06.05.2017 r.:








Dzisiaj stronę odwiedziło już 23 odwiedzający (39 wejścia) tutaj!
Przycisk "Lubię to"



=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=