strona startowa
komunikaty
wyniki, klasyfikacje
zdjęcia - galeria
kontakt
regulamin i zasady punktacji pucharu
forum
linki
Jacek Gaworski - pomóż
weterani-veterans-ветерани-veterans
treningi szermierki

copyright: Maciej Holcer - Szkoła Szermierki Szczepan Kuźmiński

projekt współfinansowany ze środków:
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego,
Starostwa Powiatu Krakowskiego
oraz budżetów gmin i miast: Skawina, Krzeszowice, Tarnów i Niepołomice
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

na kończący turniej MASTERS zapraszamy do Niepołomic - 25.06.2017
wraz z Amatorami i Weteranami Szermierki - 24-25.06.2017



klasyfikacja po 3 turniejach cyklu Pucharu Żubrów 2017
i zakwalifikowani do turnieju MASTERS w Niepołomicach, 25.06.2017 r.


termin potwierdzenia uczestnictwa upływa 2 tygodnie przed terminem zawodów w Niepołomicach, tj. 11 czerwca

potwierdzenia prosimy kierować wyłącznie w formie pisemnej, na adres puchar-zubrow@wp.pl,
a nie poprzez stronę PZSz!

w przypadku braku zgłoszenia/potwierdzenia uczestnictwa, kolejne osoby z poniższych list będą brane pod uwagę

Dziękujemy za przysłanie kompletu potwierdzeń udziałów w turnieju Masters
Pucharu Żubrów 2017!


SKRZATY

potwierdzenia uczestnictwa:
1. Maria Szczurowska - Kosynier Gliwice
2. Maria Ciszczoń - Sokół Mielec
3. Jagoda Frydrycka - BTS Bytom
4. Kinga Smolarczyk - Kosynier Gliwice

5. Marika Świdzińska - AZS AWF Kraków
6. Sara Lewandowska - Trójka Radlin
7. Eryka de Vreese - Topór Krzeszowice
8. Oliwia Dróżba - Kosynier Gliwice

1. Adam Pabijańczyk - AZS AWF Wrocław
2. Bartosz Leśniak - Grass Hopper Kalwaria Z.
3. Michał Roner - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.
4. Jozef Gerboc - Snina
5. Oliver Galajda - Snina
6. Wiktor Hapek - Topór Krzeszowice
7. Franciszek Giemza - AZS AWF Wrocław
8. Jan Bogusławski-Michniak - Riposta Warszawa

9. Karol Talowski - Topór Krzeszowice - rez.


ZUCHY

potwierdzenia uczestnictwa:
1. Magda Ratyna - Muszkieter Gliwice
2. Alicja Goczał - Grass Hopper Kalwaria Z.
3. Martyna Mróz - Sokół Mielec
4. Małgorzata Frydrych - Sokolik Krosno
5. Laura Misiak - Górnik Radlin
6. Zofia Wątor - Milenium Skawina
7. Wiktoria Jędrzejec - Piast Gliwice
8. Vysotskaya Maryia - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.

1. Tykoteusz Huwer - Trójka Radlin
2. Stanisław Wiktor - Sokół Mielec
3. Lukas Sentivan - Snina
4. Martin Koskovsky - Snina
5. Antoni Zakrzewski - Zawisza Czarny
6. Błażej Kurowski - Piast Gliwice
7. Stefan Koc - Wisła Kraków
8. Jan Nowakowski - Zawisza Czarny

9. Hanna Drozdowska i 10. Hanna Łabuda - Sokół Mielec - rez.
9. Franciszek Hapek - Topór Krzeszowice - rez


DZIECI

potwierdzenia uczestnictwa:
1. Liliana Porwoł - Trójka Radlin
2. Katarzyna Ślęzak - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.
3. Antonina Halemba - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.
4. Patrycja Radwan - Szpada Wadowice
5. Kaja Reil - Trójka Radlin

6. Oliwia Garus - Grass Hopper Kalwaria Z.
7. Oliwia Mężyk - RMKS Rybnik

8. Alicja Wolny - BTS Bytom
1. Ireneusz Filek - Grass Hopper Kalwaria Z.
2. Paweł Spandel - Trójka Radlin
3. Dominik Kwaśnik - Sokół Mielec
4. Hubert Klughardt - Olimp Lubin
5. Jan Skalski - Victoria Gaj

6. Bartłomiej Kurowski - Piast Gliwice
7. Hubert Łagan - Topór Krzeszowic
8. Jakub Szóstek - Trójka Radlin

11. Paulina Ostrowska - Piast Gliwice - rez
9. Jerzy Stankiewicz - Grass Hopper Kalwaria Z. - rez.

MŁODZICY

potwierdzenia uczestnictwa:
1. Ewelina Sabalska - Kusy Szczecin
2. Aleksandra Piotrowska - Kazimierz Niepołomice

3. Alicja Ostrowska - Piast Gliwice
4. Gloria Klughardt - Olimp Lubin
5. Maja Osadnik - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.
6. Hanna Jendrzej - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.

7. Marta Krauze - Trójka Radlin
8. Agata Kotulska - Trójka Radlin

1. Szymon Tarachanowicz - Gryf Mielec
2. Mikołaj Wesołowski - Piast Gliwice

3. Jakub Kurek - Trójka Radlin
4. Paweł Urban - Gryf Mielec
5. Krzysztof Bezuch - RMKS Rybnik
6. Piotr Urban - Gryf Mielec

7. Dawid Madura - Sokół Mielec

8. Maciej Kaźmierski - Gryf Mielec

9. Paweł Płotczak - Trójka Radlin - rez


wyniki III turnieju Pucharu Żubrów w Tarnowie - 06.05.2017 -
w zakładce: => wyniki, klasyfikcje => PŻ 2017


klasyfikacja cyklu - punktacja:
zwycięzca turnieju otrzymuje liczbę punktów równą liczbie uczestników,
kolejni, o 1 punkt mniej, by ostatni w klasyfikacji otrzymał 1 punkt



cykl zakończymy walkami na dziedzińcu zamku królewskiego w Niepołomicach,
25 czerwca, gdzie spotkają się najlepsze 8-ki, wyłonione po 3 wcześniejszych turniejach






Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (16 wejścia) tutaj!
Przycisk "Lubię to"



=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=